Hakkımızda

Image 01

Uzm. Psk. Danışman Psikoterapist Hipnoterapist Fatma Ülger yönetiminde;

Kalp Gözü Aile Danışma Merkezi’nde, psikolojik danışmanlık alanlarında ihtiyaç duyulan her konuda; ailelere, çiftlere, bireylere, çocuk ve ergenlere danışmanlık ve terapi hizmetleri verilmektedir. Merkezimizde ayrıca psikolojik test ve ölçekler sertifikalı uzman psikologlarca uygulanmaktadır. Resmi veya özel kurumlara danışmanlık hizmeti verilmekte olup; ailelere ve uzmanlara yönelik eğitim seminerleri de düzenlenmektedir. Kişisel gelişim, aile terapisi, evlilik terapisi, cinsel işlev bozuklukları, kognitif (davranışsal ve bilişsel yaklaşım), rorschach testi’nin psikanalitik yorumu, yaratıcılık, çocuk ve ergen ruh sağlığı, Transpersonal psikoloji, gestalt ve kendilik kullanımı, tıbbi hipnoz, yaşam koçluğu, dışa vurumcu sanat terapisi, kum terapisi, dans terapisi, çocuklarla oyun terapisi, akupunktur, bio rezonans, taş terapi, NLP Practioner, NLP Master Practioner, NLP Trainer eğitimleriyle, konularında her biri kendi içinde kariyer sahibi öğretim üyesi meslektaşlarıyla,


Sizlerin hizmetinizde...


Bunun yanında

Kalp Gözü Eğitim Danışmanlık Tasarım ve Organizasyon kırk beş yılı aşan tecrübesiyle, her türlü etkinlik ve tanıtım kampanyalarının planlama, organizasyon ve uygulamalarında profesyonel donanım, bilgi birikimi, tecrübe ve disiplin içinde hizmet vermektedir.

Kalp Gözü Eğitim Danışmanlık Tasarım ve Organizasyon Kampanya ve organizasyonlarında kültür ve sanat etkinliklerinin kitleler üzerindeki yönlendirme gücünün farkındalığı ve sorumluluğu ile hareket etmektedir.